O różnych porach roku i z rozmaitych okazji obiecujemy sobie np. schudnąć do wakacji, zapisać się na studia dla uzyskania podwyżki w pracy, zakupić skuter miejski, by oszczędzić na paliwie. Mniejsze lub większe postanowienia z upływem dni rozpływają się we mgle codziennych obowiązków. W jaki sposób wdrożyć kilka zasadniczych zmian, by poprawić jakość codziennego życia na dłużej? Podpowiadamy.

Oszczędność

W czasach rozpędzonej inflacji kwestia rozsądnego wydawania pieniędzy wychodzi na pierwszy plan. Dojazdy do pracy pochłaniają sporą część miesięcznych zarobków, dlatego tutaj warto szukać oszczędności.

Jeśli posiadasz pojazd spalinowy i podróżujesz średnio 50 km dziennie, to miesięcznie wydajesz około 700 zł na benzynę. Dla porównania motocykl elektryczny przejedzie 100 km za 2 zł, czyli w skali miesiąca wygenerujesz oszczędności rzędu 650 zł. (Nie wspominając o kosztach płynów, oleju, serwisu itp.) Robi wrażenie? Jeśli zdecydujesz się na elektryczny jednoślad, za rok będziesz mieć uzbieraną niezłą kwotę na wakacje lub nowy eko-skuter dla najbliższych!

Punktualność

Od lat obiecujesz sobie, że przestaniesz się spóźniać i nic z tego nie wychodzi, gdyż korki, kolizje oraz roboty drogowe skutecznie krzyżują Ci plany? Pora postawić na dedykowane do aglomeracji miejskiej rozwiązanie tj. elektryczny skuter Super Soco.

Zasiadając za kierownicą tego jednośladu, nie zaskoczą Cię nieprzewidziane wypadki na trasie. Skuter elektryczny jest lekki, zwinny oraz bezpieczny. Z powodzeniem ominiesz zatory, jadąc bus pasem, między autami lub wąską ścieżką. Długie minuty spędzane na poszukiwaniu miejsca do parkowania również odejdą w zapomnienie. Skuter elektryczny jest niewielki i można go zaparkować wszędzie, nawet pod samymi drzwiami firmy. Będziesz zdumiony, jak wiele czasu możesz zyskać w ciągu dnia. Zajrzyj na stronę https://supersoco.pl/ i zapoznaj się z aktualną ofertą jednego z liderów rynku motocykli elektrycznych w Polsce i wybierz swój pojazd.

Realna zmiana

Trwożysz się, czytając raporty o globalnym ociepleniu, zanieczyszczonym powietrzu i chorobach cywilizacyjnych, ale nic nie robisz? Pijesz kawę z papierowego kubka i wcale nie masz poczucia, że wpływasz znacząco na planetę? Skuter elektryczny pozwoli Ci o tym pamiętać każdego dnia. Mijając hałaśliwe i brudne od spalin auta, pachnące paliwem stacje benzynowe, będziesz mógł z podniesioną głową bezszelestnie ominąć kierowców zdenerwowanych kolejnym przestojem.

Słuchając wypowiedzi specjalistów dotyczących wciąż niezadowalających statystyk dotyczących emisji CO2, będziesz mógł być dumny, że jesteś już po jasnej stronie mocy i przyczyniasz się do lepszego życia przyszłych pokoleń. Skuter elektryczny będzie Ci w drodze do pracy przypominał o tym, że jak się chce, to można wiele.

Rozszerz horyzonty

Zakup skutera elektrycznego automatycznie przenosi Cię w świat fanów elektromobilności. Będziesz mieć sposobność nawiązać nowe relacje, uczyć się nowych rzeczy. To zmiana stylu życia. Nowy sposób przemieszczania się sprawi, że inaczej spojrzysz na swój dzień. Dostrzeżesz nowe możliwości.

Przejażdżka skuterem w miłym towarzystwie będzie zupełnie innym doświadczeniem niż podróż w zamkniętej kabinie samochodu. Widok miasta stanie się bardziej bliski, kolory żywsze, a pęd powietrza odczuwalny całym ciałem. Jazda skuterem elektrycznym rozwija uważność, koordynację, angażuje różne zmysły, a także mięśnie. Podaruj sobie większą swobodę, wolność, bliskość z ludźmi oraz naturą.

Zajrzyj do artykułów na stronie https://supersoco.pl/category/aktualnosci/, by dokonać najlepiej dopasowanego wyboru i umów się na jazdę próbną w Super Soco. Będzie to dla Ciebie początek zupełnie nowej drogi. Nie odkładaj zmian na wieczne jutro, bo to nie pomoże Ci dojechać do wymarzonego celu.