Marzysz o szybkim, wygodnym i komfortowym aucie? Liczysz na bezpieczną i bezproblemową jazdę? Zamierzasz kupić dobry, prestiżowy samochód, ale wstrzymujesz się jeszcze z dokonaniem wyboru? Może nie wiesz, na jaką markę się zdecydować, jakiego modelu szukać i czym się kierować. Sprawę komplikuje także budżet i wyposażenie. Jeśli stawiasz na samochód lepszy jakościowo, to na pewno zainteresuje Cię oferta Volvo!

Dobrej jakości auto – po czym je poznać?

W jakie auto warto zainwestować, aby uniknąć usterek i niczym się nie przejmować? Oczywiście tylko samochód dobrej jakości wyróżnia się pod względem niezawodności. Producenci czołowych marek samochodowych nieustannie pracują nad tym, aby dostarczać nam bezpieczne i komfortowe pojazdy. Coraz więcej prestiżowych marek oferuje już w standardzie innowacyjne systemy wspomagające, które mają na celu zapobiegać wypadkom na drodze. Wśród innowacyjnych układów wpływających na bezpieczeństwo znajdziemy m.in.

  • System awaryjnego hamowania, który ostrzega kierowcę o przeszkodzie znajdującej się na drodze, a następnie uruchamia automatyczne hamowanie, by uniknąć zderzenia lub złagodzić skutki uderzenia. Dzięki systemowi wielu kierowców reaguje w porę i omija przeszkodę;
  • Radar kompatybilny z kamerą, który wykrywa w pobliżu rowerzystów, pieszych i duże zwierzęta. Nie przeszkadzają mu w tym światła mijania i niekorzystne warunki pogodowe, więc jest zawsze gotowy, by ostrzec kierowcę – nawet w całkowitej ciemności i przy bardzo słabej widoczności;
  • Inteligentny tempomat jest szczególnie przydatny podczas długich tras i dalekich wyjazdów. Tempomat utrzymuje stałą prędkość i bezpieczną odległość od jadącego przed nami pojazdu, a w razie potrzeby zatrzyma i ponownie rozpędzi auto;
  • System rozpoznający znaki drogowe, którego głównym zadaniem jest informowanie kierowcy o ograniczeniach prędkości;
  • System ostrzegający o dekoncentracji kierowcy;
  • System monitorujący martwe pole;
  • System ułatwiający parkowanie;
  • System pomagający przy zmianie pasa ruchu;
  • System utrzymujący auto na właściwym pasie;
  • oraz wiele innych funkcji i układów…

Dlatego, jeśli myślisz o zmianie samochodu, to postaw na model wyposażony w nowoczesne systemy wspomagające, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo na drodze.

Oferta Volvo – dlaczego warto wybrać auto lepszej jakości?

Volvo proponuje wiele komfortowych modeli wyposażonych w nowoczesne systemy. Wiele z nich znajduje się w standardowej wersji, ale zawsze warto sprawdzić również funkcje dodatkowe, które wpływają na nasz komfort i bezpieczeństwo na drodze. Wybór wyposażenia i konkretnego modelu zależy jednak głównie od naszego budżetu. Zakup nowego auta w rozszerzonej wersji zawsze wiąże się z tym, że wydatek będzie większy, lecz warto zainwestować, albowiem obecność systemów dodatkowych, zwiększa poziom bezpieczeństwa i korzystnie wpływa na koszt utrzymania auta w przyszłości.

Volvo to samochód nie tylko komfortowy, ale też ekonomiczny, bezpieczny i bezproblemowy. Szwedzi stworzyli auto prestiżowe, bardzo komfortowe, które słynie ze swojej niezawodności i najwyższej jakości. Wśród najmniej awaryjnych modeli wyszczególnić należy m.in. Volvo XC40, Volvo XC60, Volvo S80 i przestronne, rodzinne Volvo V60. Dlatego, jeśli nie wiesz, na jakie auto się zdecydować, to oferta Volvo na pewno będzie Ci pasować.